دانلود سوالات دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی 1400

1397-07-05
بازدید: 206

یکی از گرایش های فیزیک دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی  با  کد (1202)  است که هر ساله داوطلبان می توانند  در آن آزمون شرکت کنند. آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 نیز برای داوطلبان این امکان را فراهم آورده بود که در آزمون وروی سال 1400 دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی شرکت کنند.  از آنجایی که داوطبان عزیز هر سال تمایل دارند در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی شرکت کنند لذا در این مطلب از وب سایت آی.آر.اسکولارز تصمیم گرفتیم سوالات دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی سال 1400 را برای شما داوطلبان عزیز جمع آوری کرده و در اختیار کاربران وب سایت آی.آر.اسکولارز قرار دهیم. 

از آنجایی که دانستن مشخصات سوالات آزمون دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی  از اهمیت ویژه ای برخورد دار است لذا مشخصات سوالات دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی  رشته دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

داوطلبان دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی در نظر داشته باشند که می توانند با دانلود  سوالات دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی میزان طلاعات خود را نیز محک بزنند.

مشخصات سوالات دوره کارشناسی ارشد مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی

تعداد سؤال 170

مدت پاسخگویی 180 دقیقه

عنوان مواد امتحانی و تعداد سوالات

ردیف

مواد امتحانی

تعداد سوال

1

زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)

30

2

ریاضی

20

3

فیزیک

20

4

زمین شناسی

30

5

ریاضی فیزیک تخصصی

20

6

ترمودینامیک پایه

20

7

هواشناسی

30

 

 


تازهای سایت
پربازدید ها
مطالب مشابه
Error
Whoops, looks like something went wrong.