اسکولارز خبر

اخبار دانشگاهی، وزات علوم، وزرات بهداشت، کنکور های سراسری، تافل، تولیمو، آیلتس، کنکور کارشناسی، کنکور کارشناسی ارشد

نتایج کنکور ارشد علوم پزشکی دانشگاه شاهد ، ارتش و بقیه ا...

1397-06-23
بازدید: 276

درخصوص اعلام اسامي واجدين شرايط مرحله دوم برای دانشگاه شاهد و دانشگاههای علوم پزشکي ارتش و بقیه ا...  مرکز سنجش آموزش پزشکی اطلاعیه ای صادر کرد که متن اطلاعیه عبارت است از  

با استعانت از درگاه ايزد منان و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ايام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام)، توجه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 97 را كه متقاضي ادامه تحصیل در رشته های مورد پذيرش دانشگاه شاهد و دانشگاههای علوم پزشکي ارتش و بقیه ا... بوده و در زمان مقرر نسبت به انتخاب آن دانشگاهها اقدام نموده اند، به نکات زير جلب مي نمايد:

1) داوطلبان اين رشته ها با وارد نمودن كد رهگیری ميتوانند نتیجه خود را مشاهده نمايند.

2) اسامي اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و صرفاً بر اساس اولويت نمره و انتخاب محل داوطلب مي باشد و هیچ گونه حقي را اعم از قبولي يا مجاز بودن و ... برای داوطلب ايجاد نميكند.
3) زمان مصاحبه

  • برای دانشگاه ع.پ ارتش فقط برای داوطلبان رشته روانشناسی بالینی ساعت 9 صبح روز جمعه تاریخ 79/6/32 در دانشکده پزشکي طبقه اول ميباشد. -79 ميباشد.
  • زمان دانشگاه شاهد در رشته های مورد پذيرش، روز جمعه تاریخ 79/6/32 
  • برای دانشگاه ع.پ. بقیه ا... به دلیل اينکه پذيرش صرفاً از میان نیروهای مسلح صورت ميگیرد، لذا نیازی به مراجعه حضوری جهت مصاحبه نميباشد. اطلاع رساني زمان و مکان و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبان پذيرفته شده نهايي اين دانشگاه از طريق ارسال پیامک و تماس تلفني با شماره تلفن همراه ثبت شده در فرم ثبت نام آزمون، توسط آن دانشگاه صورت خواهد پذيرفت.

داوطلبان جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز، زمان دقیق و مکان برگزاری مصاحبه به آدرس سامانه اينترنتي دانشگاه ع.پ. ارتش www.ajaums.ac.ir ، دانشگاه ع.پ بقیه ا..  www.bmsu.ac.ir تلفن 62463816 و دانشگاه شاهد www.shahed.ac.ir مراجعه نمايند.
 

 با پیوستن به کانال آی.آر.اسکولارز آخرین اخبار را به صورت لحظه ای دریافت کنید


نظرات کاربران

افزودن نظر

Error
Whoops, looks like something went wrong.