اسکولارز خبر

اخبار دانشگاهی، وزات علوم، وزرات بهداشت، کنکور های سراسری، تافل، تولیمو، آیلتس، کنکور کارشناسی، کنکور کارشناسی ارشد

آزمون آزمایشی دستیان بیماری های کودکان

1397-06-18
بازدید: 100

آزمون های KFP:

هدف از آزمون های  key features problem ارزیابی تونایی تصمیمی گیری در شرایط متفاوت است. در آزمون های KFP با استفاده از دانش و اطلاعات  دانشجویان، میزان هدایت تصمیم گیری برای بدست آوردن سرنخ بالینی، ارزیابی اثر تشخیص دانشجو ، پیگیری مراحل و به دست آوردن اطلاعات نظارت بر یک دوره از عمل و یا ارزیابی شدت و یا احتمال یک نتیجه ارزیابی می شود. یک قابلیت و ویژگی کلیدی(key feature) به عنوان موارد زیر تعریف می شود:

1. یک قدم مهم و اساسی در حل یک مشکل،
2. یک گامی که در آن داوطلبان (در مورد ما، فارغ التحصیل دانشجویان پزشکی) به احتمال زیاد در حل مساله اشتباه می کنند،
3. جنبه دشوار و چالش برانگیز در شناسایی و مدیریت مشکل در عمل.

سوالات KFP به هم مرتبط می باشد و اگر دانشجو بتواند به سوال پرسیده بدون مراجعه به پاسخ سناریوی بالینی متصل، جواب دهد،آن یک سوال خوب نیست و برای اندازه گیری تصمیم گیری بالینی مناسب نیست.

 

به اطلاع اطلاعيه شماره ۵ در مورد آزمون های KFP
قابل توجه دستياران محترم رشته تخصصي بيماريهاي كودكان داوطلب شرکت در آزمون دانشنامه تخصصی سال ١٣٩٧ به اطلاع كليه داوطلبان رشته تخصصي بيماريهاي كودكان مي رساند كه از تاريخ 97/16/6  لغایت 97/6/18   آزمون آزمايش KFP در سایت epmp.ir  فعال مي باشد . هر داوطلب تا سه نوبت با وارد  نمودن كد ملي خود مي توانند در اين آزمون آزمايشي شركت نمايند . اين آزمون صرفاً به منظور آشنايي داوطلبان با نحوه كار كردن با نرم افزار و سوالات KFP مي باشد.


نظرات کاربران

افزودن نظر